3 Seans Soğuk Lipoliz + 3 Seanas Lenf Drenaj + 3 Seans Micro Plus

399,00TL

2.000,00TL

Etiketler: 3 Seans Soğuk Lipoliz + 3 Seanas Lenf Drenaj + 3 Seans Micro Plus, Zayıflama,


Soğuk Lipoliz nedir? 

Soğuk Lipoliz, yağ dondurma prosedürüdür. Diyet ve egzersiz yoluyla tüm çabalarınıza rağmen inatla zayıflatamadığınız bölgesel yağlarınızdan soğuk lipoliz ile kurtulabilirsiniz. Soğuk lipoliz ile FDA onaylı, cerrahi yöntemler olmadan kalıcı ve çok hızlı şekilde artık zayıflayabilirsiniz. Hasta memnuniyet oranlarının çok yüksek olduğu Soğuk lipoliz ile bölgesel zayıflayarak, sevdiklerinizin gözünde daha çarpıcı ve harika görünebilirsiniz.

Soğuk lipoliz, cildin altındaki yağ hücrelerine hassas bir şekilde kontrollü soğutma sağlar.
Tedavi edilen yağ hücreleri kristalize edilir (dondurulur), sonra bu yağ hücreleri soğuk lipoliz ile dondurulur. Kısa zaman içinde vücudunuz bu dondurulan yağları işler ve ölü yağ hücrelerini ortadan kaldırır.


LENF DRENAJ Masaj Cihazı
Lenf drenaj,bölgesel incelme,selülit ve sıkılaşma programlarında sonucun etkisini artırmak için kullanılan bir yöntemdir.Lenf drenajda amaç,parçalanan yağların lenf sistemine aktarılarak vücuttan kolay atılmasını sağlamaktır.Lenf drenaj bütün bölgesel incelme programlarının arkasından uygulanabilir.Lenf tedavisi sırasında kişiye bir kıyafet giydirilir ve tedavi süresince kişi bu kıyafetin içinde dinlenerek süreyi doldurur.Kıyafetin içindeki kablolarla vücuda ısı,titreşim ve akım verilir.Bu sayede lenf akışı uyarılır ve lenf damarlarına baskı yapan yağ dokuları vücuttan dışarı itilir.Böylece lenf akışının hızlanması ile yağ yakımı,sıkılaşma, kolajen artımı ve sonuç olarak ta bölgesel incelme sağlanmış olur.Lenf drenaj kan dolaşımı bozukluğu olan kişilere ve kalp pili olan kişilere uygulanmaz..


Lenf Drenaj Masajı, sadece lenf sisteminin aktive edilerek bölgesel yağlanmaya neden olan ödem ve toksinin idrar yolu ile atılmasını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda yoğun bir şekilde dolaşım sistemi düzene soktuğu için hücrelere daha yoğunun kanın ulaşması ile birlikte derinin ve dokunun da sıkılaşmasını sağlar. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Lenf Drenaj Masajının metabolizmayı hızlandırmaya yönelik etkisi kilo verme sürecine hız kattığı gibi, aynı zamanda son derece keyifli ve dinlendiricidir. Lenf Drenaj Masajı bölgesel zayıflama kürleri haricinde, özellikle menapoz döneminde hormonal değişimlere bağlı olarak vücudda biriken ödeminde atılmasında son derece etkilidir.

Lenf drenaj hangi tedavilerde kullanılır?

 • Hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerde,
 • Selülitleri gidermede,
 • Zayıflama tedavilerinde – destekleyici olarak,
 • Hamilelik sonrası oluşan varislerin giderilmesinde
 • Vücutta biriken toksinlerin atılmasında, tedavi edici
 • Ameliyat öncesi ve sonrası sıkıntılar

Lenf drenajın diger masajlardan farkı nedir?

Lenf drenaj masajını diğer masajlardan ayırt edici özelliği hiçbir ürünün kullanılmamasıdır.
Aynı zamanda lenf drenaj masajı diğer masajlara göre çok hafif ve sürekli tekrar eden hareketlerden oluşur.Lenf drenaj tek yönlüdür, aşağıdan yukarı kalbe doğru hareketlerle yapılır.
Vücutta kızarıklık oluşturmamasıda en büyük özelliğidir.


Micro Plus Nedir?

Micro Plus vücut sarkmalarını ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirilmiş bir elektroterapi cihazıdır. Birçok kullanım alanı olan micro plus, günümüzde kadınlar tarafından en çok bölgesel zayıflama, selülit ve sıkılaşma amacıyla kullanılıyor. Micro Plus cihazı, kas gruplarına uygulanan akımlarla bu kasların uyarılmasını sağlar. Uyarılma sonucunda, kaslar hareketlenir harcayacağı enerjiyi etrafındaki yağ dokularından sağlamaya çalışır.

Micro Plus uygulaması birçok farklı tedavi ve estetik amaçla kullanılıyor. En çok bilinen ve kullanılan uygulama şekli ise sıkılaşma ve bölgesel incelme amacıyla kullanımdır. Micro plus sayesinde cildinizdeki sarkmalar birkaç seans sonra gözle görülecek oranda azalıyor. Vücudun farklı bölgelerinde; kol, göbek, bacak, kalça gibi gölgelerde kullanılabildiği gibi, yüz bölgesinde de micro plus uygulaması yapılabilir. Etkili bir sonuç için en az 10-12 seans önerilmektedir. Seanslar genellikle ihtiyaca göre değişiklik gösterse de, haftada en az 2 kere olarak belirleniyor.

Micro Plus uygulaması sırasında herhangi bir acı hissetmezsiniz. Uygulamada çok düşük bir elektrik uyarıları hissedilmekte ve derin acı olmamaktadır. Kaslarınızı uzun süre çalıştırmayıp, sonrasında spor yaptığınızda ne kadar acı hissediliyorsa, uygulama sonrasında da bu oranda bir acı görülmektedir.

Micro Plus uygulaması kaslarınızın gerginliğini artırarak cildinizi daha sıkı hale getirir. Ortalama olarak 8-10 yaş fark yaratıyor diyebiliriz. Aynı zamanda, kırışıkların azalması ve yok olması, cilt renginin parlaklaşması, yorgunluğun azalması gibi ek kazanımları da vardır.

 


Micro Plus Uygulama Alanları

Micro plus uygulaması ile vücudunuzdaki ödem atılır ve lenf drenajı sağlanır. Cihazın yardımıyla lenf akışı oluşturulur ve vücuttaki fazladan toksinler atılır. Vücuda daha fazla oksijen gönderimi sağlandığı için de daha genç ve diri bir cilde sahip olursunuz.

 

Selülit tedavisi, micro plus cihazının kullanım alanlarından biridir. Cihazın akım sağlaması sebebiyle cildinin lenf dolaşımı artar ve cilt sıkılaşır. Aynı zamanda fazladan sıvı vücuttan atılır.

Bir diğer uygulama şekli de zayıflama amaçlı uygulamadır. Bölgesel zayıflama için kullanılan micro plus kan dolaşımını artırır. Kan dolaşımının artması sayesinde vücut enerjiyi karşılamak için yağ hücrelerini kullanır. Bu da mevcut yağ kitlelerinin erimesine ve azalmasına sebep olur.

Micro Plus Tedavi Alanları Nelerdir?

Micro Plus cihazının en güzel özelliği birçok farklı amaçla, farklı alanlarda kullanılabiliyor olmasıdır.  Micro Plus uygulama alanları şöyledir;

 • Selülit tedavisi
 • Lenf Drenajı
 • Ciltteki elastikliyi artırma
 • Cilt sıkılaştırma
 • Bölgesel zayıflama
 • Ödem atılması
 • Bölgesel şekillendirme
 • Zayıflama ve detoks

 


Micro Plus Kaç Seansda Etkili Olur?

Herkesin ihtiyacı ve cilt yapısı farklı olduğu için, micro plus uygulamasından önce kişiye özel tedavi protokolu hazırlanmaktadır. Kişinin ihtiyacı belirlendikten sonra seans sayısına karar verilmektedir. Ancak genel olarak, en az 12 seans düzenli uygulama önerilmektedir. 12 seans sonrasında cildinizin ve uygulama yapılan alanın devamlı olarak şeklini koruması için ayda tek seferlik bir uygulama yeterli olacaktır. Bu uygulama sonrasında 5 yıl  içerisinde uygulamanın etkilerinin devam ettiğini görebilirsiniz.

Seanslar farklı bölgelere uygulanabilmektedir. Seans süreleri ortalama olarak şöyle;

Yüz – 30 dakika

Selülit – 20 dakika

Kol -20 dakika

Göbek/Karın – 20 dakika

Tüm vücut – 2 saat 30 dakika