8 Seans Özel Bölge + 8 Seans Koltuk Altı Epilasyon + 8 Seans Kol Lazeri

499,00TL

2.000,00TLKol Lazer Epilasyon

Kol bölgesindeki  kıllar diğer vücut bölgelerine göre daha cılız bir yapıdadır. Kadın kol kılları oldukça ince ve çoğunlukla tüy şeklinde olmasına rağmen yine de kol kıllarından kurtulmak isteyen kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Bu amaçla ağda, jilet, tüy dökücü kremlerden yararlana ve artık kalıcı bir çözüm isteyen kişiler için en ideal yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon, kol kılları ile mücadelenin en etkili ve kalıcı yöntemidir. 

Kol Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyon tüm vücut bölgeleri gibi kol bölgesinde de ortalama 8 seanstır. Seans sayısı, kişinin cilt rengi ve kıl rengi/kıl yoğunluğu/kıl kalınlığına bağlı olarak değişebilir. Bazı durumlarda ek seanslar gerekebilir.

Kol bölgesindeki kıllar ince ve hatta bazen tüy formunda olduğu için her lazer epilasyon yöntemi ile sonuç almak mümkün olmamaktadır. Özellikle koyu renkli cilt tiplerindeki ince kıllarda etkili sonuçlar almak geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile çok zor ve hatta imkansızdır. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenli ve etkili bir lazer epilasyon için geliştirilmiş Buz Lazer, kol bölgesi epilasyonunda etkili ve kalıcı sonuçlara sahip bir sistem. Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlara sahip  ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanabiliyor. Koyu cilt tiplerinde yanık ve benzeri yan etki riski olmaması ile günümüzde en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi. Patentli teknolojiler kullanan Buz Lazer, gelişmiş bir soğutma sistemine sahip ve sistem cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Tüm lazer epilasyon seansı boyunca cilt soğutma devam ediyor ve neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon gerçekleşiyor.

FDA onayına sahip Buz Lazer hızı ile de dikkatti çeken bir sistem. Geniş bir tedavi başlığı sayesinde lazer epilasyon seansları kısa sürede bitiyor. Kol lazer epilasyonu Buz Lazer ile sadece 5 dakika sürüyor. Uygulamadan sonra günlük yaşama hemen dönülebiliyor. Buz Lazer epilasyonun bir diğer avantajı da yaz ,kış tüm mevsimlerde uygulanabilmesi. Böylece yaz aylarına denk gelen seanslar sorun olmaktan çıkıyor. Ağrısız, acısız, konforlu bir lazer epilasyon arayanlar için Buz Lazer ideal bir yöntemdir.

 

Kadın Genital Bölge Epilasyon


  • Kadınların hijyen konusunda en hassas oldukları bölge genital bölgedir. Hijyen konusunda eksik kalındığı zaman mantar, kaşıntı, kızarıklık vb. sonuçlarla uğraşmak zorunda kalırlar.


  • Yazın bikini giymede zorluk, batık oluşumu, özel günlerde koku sorunu, kılların o bölgede sert bir deri yapısı oluşturması gibi nedenler kadınlar için genital bölge epilasyonunu gerekli kılar hale getirmiştir. Ağda, jiet, krem gibi çözümler kalıcı değildir. Buz  epilasyon sayesinde kadınlarda genital bölge epilasyonu hem acısız hem de kalıcı şekilde çözülmektedir.


  • Genital bölgeye epilasyon uygulamasının hiçbir yan etkisi yoktur. Doğru ellerde ve doğru cihazla yapıldığı sürece pürüzsüz bir cilde acısız, ağrısız şekilde kavuşabilirsiniz. Kadınlarda genital bölge epilasyonu diğer bölgelerde olduğu gibi mevsime de bağlı kalmamaktadır.Koltuk Altı Bölgesi Lazer Epilasyon

  • Lazer epilasyon uygulamaları arasında  en çok başvurulan ve talep gören bölge kol altı bölgesidir. Koltuk altı lazer epilasyon kadınlar kadar erkekler tarafından da yoğun olarak yaptırılmaktadır. Koltuk altı lazer epilasyon sağlığa zararlı değildir. Lenflerin bulunduğu bölge olması nedeniyle bu tür endişeler taşıyan kişiler olmaktadır. Lazer epilasyon 1997 yılında FDA onayı almış güvenli bir uygulamadır. Hakkında birçok bilimsel çalışma olan lazer epilasyonun lenflere zarar verdiğine dair hiçbir veri yoktur. Lazer ışını sadece kıl köklerini hedefler. Kıl kökleri birkaç milimetre derindedir. Lenfler ise çok daha derindedir, lazer ışını o derinliğe ulaşamaz ve lenflere zarar vermez.


  • Koltuk altı kılları hem estetik hem de hijyenik nedenlerden dolayı alınmaktadır. Bu bölgedeki kıllar hijyen iyi sağlanmazsa mantar, bakteri gibi enfeksiyonlara sebebiyet verebilirler. Aynı zamanda terlemeyi de arttıran bu kıllar özellikle yaz aylarında ter kokusuna neden olabilirler. Bu nedenlerden ötürü günümüz modern erkeği de koltuk altı kılları için lazer epilasyonu tercih etmektedir. Ağda, jilet, tüy dökücü kremelr geçici çözümlerdir. Lazer epilasyon ise kalıcı sonuçları ile istenmeyen koltuk altı kılları için ideal bir çözümdür.

Koltuk Altı Bölgesi Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?


  • Koltuk altı lazer epilasyon ortalama 8 seans sürer. Lazer epilasyon seans sayısını cilt rengi, kıl rengi ve kıl yoğunluğu gibi faktörler belirler. Dolayısıyla bazı kıl yapıları için ek birkaç seans daha gerekebilir. Ancak koltuk altı bölgesi lazer epilasyona en kolay yanıt veren bölgeler arasındadır. Bu nedenle çoğunlukla ek senasa ihtiyaç duyulmaz.